Illustration Подання ПДСЕР

КРОК 2: Подання Плану дій зі сталого енергетичного розвитку

Обмінюйтесь досвідом та поширюйте інформацію про ваші місцеві заходи

Як підписант Угоди мерів, ви зобов’язуєтесь подати протягом року після приєднання ваш План дій зі сталого енергетичного розвитку, в якому буде обґрунтовано ваші цілі та заходи для їх досягнення.

Ваш ПДСЕР має бути схвалений міською радою й завантажений на вашій національній мові за допомогою онлайн системи, доступної в англійській й російській мовах, через зону «Моя Угода» (зона, обмежена паролем). Разом з тим, вам необхідно заповнити шаблон ПДСЕР англійською й українською мовами.

Цей шаблон працює як онлайн інструмент, який ви можете заповнити самостійно. Він дає вам змогу підсумувати результати вашого Базового кадастру викидів (БКВ), а також основних елементів вашого ПДСЕР.

Спільний -дослідницький центр (СДЦ) перевірить узгодженість ваших даних після їх подання. Основні аспекти наданої вами інформації буде опубліковано на веб-сайті Угоди мерів у вашому профілі підписанта, коли надійде підтвердження вашого шаблону ПДСЕР. Після цього Ви зможете порівнювати ваші заходи й досягнення з іншими підписантами.

Запитання?

  1. Коли подавати ПДСЕР?
  2. Як подати ПДСЕР?
Twitter
Щоб обмінюватись
через Ваш мобільник
Facebook
Щоб слідкувати
за сторінкою Угоди
Інформаційний бюлетень
Щоб підписатися на
піврічний інформаційний бюлетень
Rss оновлення
Щоб отримувати
новини в реальному часі
За політичної підтримки Європейської комісії – Генерального директорату з розвитку та співробітництва (DG DEVCO) За політичної підтримки Європейської комісії – Генерального директорату з розвитку та співробітництва (DG DEVCO). Веб-сайт координується Офісами Угоди мерів..
Новини | Програма заходів | Карта сайту | Допомога щодо Rss | Авторство | Правові аспекти